2018 október 24 szerda |
2018 Versenyeredmények |
|
A 2017-2018. tanév versenyeredményei
Fizika
Munkácsy Szakgimnázium Fizikaverseny:
Természetismeret
Víz Világnapja Csapatverseny - Andráshida Öveges Általános Iskola:
Sporteredmények
Kosárlabda
III. korcsoport lányok - városi döntő 2. hely
IV. korcsoport fiúk - városi döntő 2. hely, megyei 2. hely, területi 4. hely
Labdarúgás diákolimpia
I. korcsoport - városi 2. hely
II. korcsoport - országos 16. hely, teremfoci: 2. hely
III. korcsoport - megyei 6. hely, teremfoci: megyei 8. hely
Atlétika
Városi Diákolimpia
II. korcsoport fiú csapat - 1. hely
II. korcsoport lány csapat - 2. hely
II. korcsoport egyéni összetett - Lákovics Márk - 2. hely
IV. korcsoport fiú csapat - 1. hely
Megyei Diákolimpia
III. korcsoport lány csapat - 3. hely
III. korcsoport fiú csapat - 1. hely
4x100 m-es váltó - 1. hely
II. korcsoport fiú csapat - 2. hely
II. korcsoport lány csapat - 4. hely
IV. korcsoport fiú távolugrás - Pető András - 2. hely
Országos Diákolimpia
III. korcsoport fiú 4x100-as csapat - 11. hely
IV. korcsoport fiú - Pető András - 8. hely
Ki a leggyorsabb, legkitartóbb - országos döntő:
Ebedli Dominik - 60m - 1. hely, távolugrás - 1. hely
Tóth Gerda - kislabdahajítás - 3. hely
Tuboly Milán - 60m - 6. hely
Gerencsér Anna - 60m - 4. hely
Somlói-Orbán Benedek - 60m - 2. hely
Somlói-Orbán Benedek - távolugrás - 2. hely
Lákovics Márk - 60m - 3. hely
Lákovics Márk - távolugrás - 2.hely
Pető András - Magyar Bajnokság - 3. hely
Úszás
Megyei diákolimpia
Farkas Márk 6.a - két db 3. hely
Horváth Gréta 7.a - 2. hely
Antal Patrik 4.b - 4. hely
Táncsport
Országos Diákolimpia
Magyar Kristóf, Ruzsics Anna - csapat 1. hely
Területi táncverseny
Németh Nauszika 4.b - csapat 2. hely, duo - 3. hely
Judo
Diákolimpia
Ódor Noel 5.a - Judó Diákolimpia Nemesvámos - 1. hely, Oszágos diákolimpia - 5. hely
Ódor Noel 5.a - Regionális versenyek: Veszprém - 1. hely, Zalaegerszeg - 2. hely, Csurgó - 1. hely, Kaszó - 1. hely, Bakony Kupa - 1. hely
Ódor Patrik 7.a - Judó Európa Kupa - 7. hely
Ritmikus sportgimnasztika
Sipos Noémi 7.b - Diákolimpia 9. hely csapatban
Szőke Dorka 3.b - Diákolimpia 15. hely
Birkózás
Kajdi Kristóf 8.b - Országos Diákolimpia - 5. hely
Ruzsics Milán 4.b - Országos Bajnokság - 2. hely, nemzetközi verseny - 1. hely
Angol
Játékos angol verseny
Golubics Katica, Horváth Bendegúz, Szirmai Nimród 6.a - városi 3. helyezés - felkészítő nevelő: Bödör Emese
Smarter Together angol verseny
Szlávecz Zsófia, Ruzsics Anna, Szaller Zsófi Szófia 5.a - városi 1. helyezés - felkészítő nevelő: Vincze Nikoletta
Horváth Alexandra, Kiss Balázs, Csentericz Adrienn 5.a - városi 2. helyezés - felkészítő nevelő: Bánhidi Lilla
Tóth Máté, Szoboszlai Lili, Aszalos Andrea 7.b és 7.c - városi 1. helyezés - felkészítő nevelő: Bánhidi Lilla
Tompa Virág, Bicsák Zsófia, Salánki Petra 7.a - városi 2. helyezés - felkészítő nevelő: Vincze Nikoletta
Udvari Petra, Horváth Bendegúz, Szirmai Nimród 6.a - városi 1. helyezés - felkészítő nevelő: Bödör Emese
Zsiga Patrik, Szente Dávid, Bodrogi Bence 5.b - városi 3. helyezés - felkészítő nevelő: Bödör Emese
Irodalom, nyelvtan
Liszt iskola helyesíró versenye
Richter Marcell 5.a - városi 1. helyezés - felkészítő nevelő: Jász Béla
Ady versmondó verseny
Kovács Gréta Míra 6.a - városi 1. helyezés - felkészítő nevelő: Németh Emőke
Petőfi szavalóverseny
Kovács Gréta Míra 6.a - városi 1. helyezés - felkészítő nevelő: Németh Emőke